Osiągnięcia IV - VIII
LAUREACI I FINALIŚCI KONKURSÓW WOJEWÓDZKICH
L. p.
Imię i nazwisko ucznia
Osiągnięcia
Pod kierunkiem
Rok szkolny 2018/2019
1
Bartosz Gapski
Laureat Wojewódzkiego Konkursu z Informatyki
Sławomir Krzyżykowski
2
Martyna CHudańska
Laureatka Wojewódzkiego Konkursu z fizyki
Anna Matyasik
3
Matylda Dybowska
Laureatka Wojewódzkiego Konkursu z fizyki
Anna Matyasik
4
Aleksanda Farbota
Laureatka Wojewódzkiego Konkursu z biologii
Barbara Gurtowska
5
Paulina Gajewska
Finalistka Wojewódzkiego Konkursu z Biologii
Barbara Gurtowska
6
Wiktoria Szwajda
Finalistka Wojewódzkiego Konkursu z Biologii
Barbara Gurtowska
Rok szkolny 2016/2017
1
Adam Kozicki
Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
Beata Jarecka
Rok szkolny 2014/2015
1
Monika Nowińska
Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego Liga Zadaniowa
Mariola Sulkowska
2
Mikołaj Danielewski
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego
Andrzej Kubacki
Rok szkolny 2013/2014
1
Oliwia Markowska
Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Przyrody
Raciborska Anna
2
Greta Biedrzycka
Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego
Andrzej Kubacki
3
Greta Biedrzycka
Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Przyrody
Dorota świerczyńska - Zwiorek
3
Michalina Wojtyło
Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Przyrody
Raciborska Anna
Rok szkolny 2012/2013
1
Zofia Müller
Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego
Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego "Liga Zadaniowa'
Andrzej Kubacki
Mariola Sulkowska
3
Greta Biedrzycka
Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Przyrody
Dorota świerczyńska - Zwiorek
Rok szkolny 2011/2012
1
Julia Sochacka
Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego
Andrzej Kubacki
Krystyna Jagiełłowicz
2
Dawid Nowasielski
Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
Adam Celep
3
Aleksandra Durzyńska
Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego
Barbara Strzyżewska
4
Joanna Gronkowska
Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego
Krystyna Jagiełłowicz
5
Edyta Koczorowska
Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego
Andrzej Kubacki
Krystyna Jagiełłowicz
Rok szkolny 2010/2011
1
Patryk Kisielewski
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego
Andrzej Kubacki
2
Marta Kilichowska
Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
Bożena Borowska
Rok szkolny 2005/2006
1
Dawid Górecki
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
Bożena Borowska
Rok szkolny 2004/2005
1
Artur Klimek
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
Bożena Borowska
Rok szkolny 2003/2004
1
Mateusz Naleśnik
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
Mariola Sulkowska
WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY
LIGA ZADANIOWA /klasy VI/
organizowany przez
Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych w Toruniu,
Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty, Wydział Edukacji Urzędu Miasta Torunia
oraz Wydział Matematyki i Informatyki UMK w Toruniu.
Lp
Imię i nazwisko ucznia
Osiągnięcia
Pod kierunkiem
Rok szkolny 2016/2017
1
Bartosz Gapski
II miejsce
D. Nowak
2
Matylda Dybowska
III miejsce
D. Nowak
Rok szkolny 2015/2016
1
Julia Openchowska
II miejsce
D. Nowak
2
Aleksandra Wojtasik
III miejsce
M. Sulkowska
Rok szkolny 2014/2015
1
Monika Nowińska
Finalistka
M. Sulkowska
2
Anna Makowska
II miejsce
M. Sulkowska
3
Bartosz Zagozdon
III miejsce
B. Borowska
4
Adrian Wilk
wyróżnienie
B. Borowska
5
Zuzanna Zwirbla
wyróżnienie
M. Sulkowska
Rok szkolny 2013/2014
1
Greta Biedrzycka
III miejsce
A Celep
2
Kamil Szczukowski
Wyróżnienie
A. Celep
Rok szkolny 2012/2013
1
Zofia Müller
finalistka
M. Sulkowska
2
Damian Szczukowski
III miejsce
M. Sulkowska
Rok szkolny 2011/2012
1
Izabela Błażejewicz
II miejsce
A. Celep
2
Rafał Dobrzyński
III miejsce
G. Adrja
3
Edyta Koczorowska
III miejsce
G. Adrja
4
Julia Sochacka
III miejsce
G. Adrja
5
Joanna Gronkowska
III miejsce
B. Borowska
6
Dawid Nowasielski
III miejsce
A. Celep
7
Kinga Oryl
III miejsce
A. Celep
8
Aleksandra Świadek
III miejsce
A. Celep
9
Paulina Wojciechowska
wyróżnienie
B. Borowska
Rok szkolny 2010/2011
1
Marta Kilichowska
II miejsce
B. Borowska
2
Rafał Dobrzyński
III miejsce
G. Adrja
3
Szymon Gebuza
III miejsce
M. Sulkowska
4
Julia Sochacka
III miejsce
G. Adrja
5
Artur Ziółkowski
wyróżnienie
B. Borowska
Rok szkolny 2009/2010
1
Jakub Czerwionka
III miejsce
M. Sulkowska
2
Tomasz Gerc
III miejsce
G. Adrja
Rok szkolny 2008/2009
1
Agata Adrja
I miejsce
K. Galant
2
Paweł Nowiński
wyróżnienie
K. Galant
Rok szkolny 2007/2008
1
Agata Adrja
II miejsce
A. Głowacka
2
Aleksandra Kiljan
III miejsce
M. Sulkowska
3
Monika Olszewska
III miejsce
B. Borowska
4
Izabella Zajączkowska
III miejsce
M. Sulkowska
4
Dariusz Dobosz
wyróżnienie
M. Sulkowska
Rok szkolny 2006/2007
1
Dawid Giersz
III miejsce
M. Sulkowska
2
Patrycja Zduńska
III miejsce
M. Strohschein
3
Łukasz Siatkowski
III miejsce
M. Sulkowska
4
Bartosz Gajewski
wyróżnienie
M. Sulkowska
Rok szkolny 2005/2006
1
Paweł Wardęcki
III miejsce
Mariola Sulkowska
2
Paweł Romanowski
wyróżnienie
Adam Celep
Rok szkolny 2003/2004
3
Sylwia Bloch
III miejsce
Bożena Borowska
4
Rafał Kraczewski
III miejsce
Mariola Sulkowska
Rok szkolny 2000/2001
5
Elżbieta Paradowska
III miejsce
Katarzyna Galant
MIĘDZYNARODOWY KONKURS
KANGUR MATEMATYCZNY
L.p.
Imię i nazwisko ucznia
Kategoria
Osiągnięcia
Pod kierunkiem
Rok szkolny 2016/2017
1
Stanisław Pawlikowski
Beniamin
wyróżnienie
B. Borowska
2
Oryl Krystian
Maluch
wyróżnienie
B. Borowska
3
Kaliska Maja
Maluch
wyróżnienie
B. Borowska
4
Bartosz Gapski
Beniamin
wyróżnienie
D. Nowak
Rok szkolny 2015/2016
1
Stanisław Pawlikowski
Maluch
wyróżnienie
B. Borowska
Rok szkolny 2014/2015
1
Olivier Tarasiewicz
Beniamin
wyróżnienie
M. Sulkowska
2
Filip Politowski
Maluch
wyróżnienie
D. Nowak
3
Bartosz Gapski
Maluch
wyróżnienie
D. Nowak
Rok szkolny 2013/2014
1
Olivier Tarasiewicz
Beniamin
wyróżnienie
M. Sulkowska
2
Oliwia Markowska
Beniamin
wyróżnienie
A. Głowacka
Rok szkolny 2012/2013
1
Kamil Szczukowski
Beniamin
wyróżnienie
A. Głowacka
2
Zofia Muller
Beniamin
wyróżnienie
M. Sulkowska
2
Anna Makowska
Maluch
wyróżnienie
M. Sulkowska
3
Zuzanna Zwirbla
Maluch
wyróżnienie
M. Sulkowska
Rok szkolny 2011/2012
1
Kamil Szczukowski
Maluch
bardzo dobry wynik
A. Głowacka
2
Łukasz Kilichowski
Maluch
wyróżnienie
G. Adrja
3
Damian Szczukowski
Beniamin
wyróżnienie
M. Sulkowska
Rok szkolny 2010/2011
1
Zofia
Müller
Maluch
wyróżnienie
M. Sulkowska
2
Marta Kilichowska
Beniamin
wyróżnienie
B. Borowska
Rok szkolny 2009/2010
1
Edyta Koczorowska
Maluch
wyróżnienie
G. Adrja
2
Rafał Dobrzyński
Maluch
wyróżnienie
G. Adrja
3
Marta Kilichowska
Beniamin
wyróżnienie
B. Borowska
Rok szkolny 2008/2009
1
Agata Adrja
Beniamin
nagroda główna
K. Galant
2
Marta Kilichowska
Beniamin
wyróżnienia
B. Borowska
3
Artur Bocian
Beniamin
wyróżnienia
A. Głowacka
Rok szkolny 2007/2008
1
Jakub Czerwionka
Maluch
nagroda główna
M. Sulkowska
2
Witkowska Centkowska
Maluch
wyróżnienia
M. Sulkowska
3
Agata Gerc
Beniamin
wyróżnienia
G. Adrja
4
Krzysztof Rybacki
Beniamin
wyróżnienia
G. Adrja
5
Agata Adrja
Beniamin
wyróżnienia
A. Głowacka
6
Kacper Talkowski
Beniamin
wyróżnienia
G. Adrja
7
Michał Ornowski
Beniamin
wyróżnienia
G. Adrja
8
Paweł Nowiński
Beniamin
wyróżnienia
G. Adrja
9
Dariusz Dobosz
Beniamin
wyróżnienia
M.Sulkowska
10
Izabella Zajączkowska
Beniamin
wyróżnienia
M.Sulkowska
11
Monika Olszewska
Beniamin
wyróżnienia
B. Borowska
Rok szkolny 2006/2007
1
Agata Adrja
Maluch
bardzo dobry wynik
K. Galant
2
Marta Włodkowska
Maluch
wyróżnienie
K. Galant
3
Łukasz Siatkowski
Beniamin
wyróżnienie
M. Sulkowska
Rok szkolny 2005/2006
1
Aleksandra Kiljan
Maluch
wyróżnienie
M. Sulkowska
2
Mateusz Mendyka
Maluch
wyróżnienie
B. Borowska
3
Paweł Wardęcki
Beniamin
wyróżnienie
M. Sulkowska
Rok szkolny 2004/2005
1
Mateusz Pejkowski
Maluch
bardzo dobry wynik
Marek Strohschein
2
Paweł Czajkowski
Maluch
wyróżnienie
Bożena Borowska
3
Artur Klimek
Beniamin
bardzo dobry wynik
Bożena Borowska
4
Paweł Romanowski
Beniamin
bardzo dobry wynik
Adam Celep
5
Dariusz Rojek
Beniamin
wyróżnienie
Alicja Głowacka
Rok szkolny 2003/2004
1
Paweł Romanowski
Maluch
bardzo dobry wynik
Adam Celep
2
Krzysztof Andelbrat
Maluch
wyróżnienie
Adam Celep
3
Piotr Czarny
Maluch
wyróżnienie
Adam Celep
4
Natalia Krause
Maluch
wyróżnienie
Adam Celep
Rok szkolny 2002/2003
1
Artur Klimek
Maluch
bardzo dobry wynik
Bożena Borowska
2
Aleksandra Połączak
Beniamin
bardzo dobry wynik
Mariola Sulkowska
3
Rafał Kraczewski
Beniamin
wyróżnienie
Mariola Sulkowska
Rok szkolny 2001/2002
1
Joanna Igielska
Maluch
dobry wynik
Mariola Sulkowska
2
Rafał Kraczewski
Maluch
dobry wynik
Mariola Sulkowska
3
Kamil Przymorski
Maluch
dobry wynik
Mariola Sulkowska
4
Bartosz Misiaszek
Beniamin
dobry wynik
Mariola Sulkowska
5
Marek Ochotny
Beniamin
dobry wynik
Mariola Sulkowska
Rok szkolny 2000/2001
1
Paulina Lebowska
Beniamin
bardzo dobry wynik
Katarzyna Galant
2
Kinga Muszytowska
Beniamin
bardzo dobry wynik
Mariola Sulkowska
3
Dariusz Piotrowski
Beniamin
dobry wynik
Katarzyna Galant